Переваги металопластикових вікон та дверей


Герметичність

Геометрична точність металопластикового вікна, якісні фурнітура та ущільнювачі забезпечують повну герметичність вікон, захист від протягів, вітру і атмосферних опадів.


Теплоізоляція

Завдяки правильному профілю, наявності камер у склопакеті та в профілі значно скорочуються теплові втрати приміщень.


Шумоізоляція

Металопластикові вікна мають хорошу звукоізоляцію, і вуличний шум не проникає в приміщення.


Довговічність

Термін служби вікон з пластика до 50 років. Вони не деформуються, не гниють, не вигоряють, не вицвітають, не кришаться, не відшаровуються.


Екологічність

Матеріали аналогічні за складом застосовуваним для вікон, використовуються для виробництва побутової техніки, пластикових стаканчиків, пляшок для напоїв і т.п. Металопластикові конструкції також не завдають ніякої шкоди здоров’ю.


Простота догляду

Металопластикові вікна та двері не вимагають особливого догляду. Вони не вимагають фарбування рам і додаткового утеплення. Для продовження терміну служби рекомендується періодично міняти ущільнювач і проводити регулювання фурнітури. Ці послуги надають віконні фірми.


Гарний зовнішній вигляд

Металопластикові конструкції відрізняються гарним зовнішнім виглядом. Виробники пропонують широкий вибір, і кожен може знайти варіант собі до душі.


Доступна ціна

Металопластикові вікна та двері дешевші від алюмінієвих та сучасних дерев’яних.


 


Все вищесказане говорить про те, що на сьогодні металопластикові вікна - відмінне рішення для будинків, побутових, офісних та виробничих приміщень.